Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalové pravidla

31. 7. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Závlaha

(Petr Machač, 26. 2. 2013 14:16)

Vážení fotbaloví funkcionáři, přátelé fotbalu,


v minulých letech jsem Vás navštívil a zhotovil Vám projekt s cenovou nabídkou na automatickou závlahu fotbalového hřiště. Jelikož od mého setkání s Vámi uplynulo již několik let, dovolím si na Vaši žádost poslat nabídku novou, aktualizovanou, kterou můžete použít jako podklad pro získání některé z dotací. Tyto lze čerpat u fotbalové asociace „Zelený trávník“, z programů „Rozvoje venkova“ či dalších dotačních titulů u vás v obci, ve městě či na kraji.

Pokud se u Vás na hřišti něco změnilo (například již neberete vodu z potoka, ale máte vybudovanou retenční nádrž s dopouštěním, nebo jste rozšířili hřiště o 10 metrů), napište mi nebo zavolejte a já Vaši původní nabídku upravím.

V průběhu posledních sedmi let jsme realizovali více než sto fotbalových hřišť a máme zkušenosti i s většími projekty. Některé z nich zasílám v seznamu níže:

Proboštov, Bystřany, Lovosice Lukavec, Křešice, Stránčice, Senohraby, Nové Strašecí, Knovíz, Kladno, Mšec, Stochov, Chvalovice, Oblekovice, Pohořelice, Moravský Krumlov, Horní Věstonice, Bořetice, Podolí, Mokrá Horákov, Podivín, Blížkovice, Přímětice, Drnholec, Lužice, Podolí, Strachotín, Blansko, Moravský Žižkov, Hatě, Zbraslav u Brna, Ivanovice na Hané, Zaječí, Ivančice, Jamné, Polná, Cejle, Miroslav, Hodonín, Trstěnice, Slavonice Litovel, Štáblovice, Bolatice, Kupařovice, Jezeřany, Švábenice, Velká Bystřice, Rudice, Vilémovice, Ráječko, Habry, Zdounky, Horní Bojanovice, Nové Město nad Metují, Břidličná, Haňovice, Kostelec u Jihlavy, Nymburk, Jaroslavice, Bruntál, Zruč nad Sázavou, Suchohrdly, Loděnice, Mikulčice, Miletín u Jičína, Ústí u Hranic, Březová u Slušovic, Kotvrdovice, Břasy, Buštěhrad, Velké Opatovice, Jílové u Děčína, Broumov, Říčany u Brna, Jaroměřice, Jince,
Štěpánkovice, Stonařov, Lázně Bělohrad, Ivaň, Kněžmost, Loděnice.


Více informací naleznete na našem webu www.netafim.cz


S pozdravem

Petr Machač

NETAFIM CZECH s.r.o.
Telefon: +420 724 812 771
E-mail: Petr.Machac@netafim.cz
www.netafim.cz

FOTBAL A BRÝLE

(NOVOMĚSTSKÝ KLADNO, 11. 5. 2010 16:05)

Nemusíč mít žadne povolení

fotbal a bryle

(Ondra , 3. 9. 2008 20:48)

Jaky povoleni musim mit abych moch hrat fotbal s brylema dekuji za odpoved